Styczniowy wypad do RPA


Sprawdź jak piękne miejsca odwiedziliśmy podczas naszego kolejnego tripa do RPA w galerii !

W styczniu 2014 udaliśmy się kilkunastoosobowa ekipą do Republiki Południowej Afryki – na sam koniuszek Afryki – do Kapsztadu. Świetne, bardzo urozmaicone miejsce z mnóstwem spotów zafalowanych (brr – zimna woda! – blisko bieguna)

 

Odkryliśmy też kilka ciepłych spotów płaskich freestylowych, wiatr dopisał nam każdego dnia, zwiedziliśmy sporo pięknych miejsc, zapoznaliśmy się ze zwierzętami, np pingwinami, fokami, małpami – babonami ;) a także wężami i rekinami , na szczęście nie ze zbyt bliska.

 

Do tego załapaliśmy się na odbywające się akurat w tym terminie corocznie jedyne zawody Red Bulla: King of the Air !
Więc podglądaliśmy najlepszych światowych PRO w skokach po kilkanaście i ponad 20 metrów w górę i kilkadziesiąt w dal! Mogliśmy popływać razem z nimi, pokibicować w zawodach :) A także potestować nowości sprzętowe 2014 , głównie marki BEST KITEBOARDING, która miała akurat wtedy test days na naszym spocie :)

 

Przelot przez Dubaj z dwutygodniowym pobytem zamknął nam się w 5tys pln – więc jak na ten kierunek – ŚWIETNIE!
W kolejnych latach planujemy odwiedzać to miejsce – właśnie w styczniu, bo to najlepszy okres na tą część świata :)

 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyjazdu do RPA w styczniu, czy też Wenezueli w Marcu a także Mauritiusem we wrześniu oraz Brazylią w listopadzie/grudniu – bo to najlepsze okresy na te destynacje – więc wtedy tam latamy – pisz maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


  • (+48) 604 78 15 74
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2003 - 2024 Wake.pl. All Rights Reserved. Strona Stworzona przez Kruk-IT