FAQILE przeciętnie kosztuje podstawowy sprzęt do kitesurfingu?

Cena zależy od modelu, rozmiaru a przede wszystkim tego czy chcesz kupić sprzęt nowy czy używany? Nowy KOMPLET Kite (latawiec, bar z linkami, plecak, pompka itd) to wydatek rzędu 3500 – 4000, ale już używany z poprzedniego sezonu w idealnym stanie około 2000 zł w WAKE.PL.
Deska z najwyższej półki nowa – około 1500 – 2500 zł , używana, w stanie „spod igły” – 1000 – 1500 zł w naszej szkole, Pas trapezowy – najwyższe modele najlepszych firm – 400 – 500 zł – używany około 300 zł. Pianki 3/4 mm Jersey firmy StormmRide lub Prolimit, nowe to koszt około 300 – 400 zł. Powyższe konkurencyjne ;) ceny oferuje szkoła WAKE.PL, ponadto naszym kursantom udzielamy specjalnych zniżek, zwłaszcza, gdy od razu chcą zaopatrzyć sięw caały komplet sprzętu do kite.

 

Czy aby wziąć udział w kursie wystarczy przyjechać?
Aby mieć pewność że będzie wolny instruktor i będzie czekał na Ciebie należy zrobić rezerwację. Tylko rezerwacja – zaliczka daje gwarancję przyjęcia na kurs. Zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić na konto podane w kontaktach, a w tytule wpłaty wpisać swoje Imię i Nazwisko oraz DATĘ i GODZINĘ rozpoczęcia planowanego kursu. I już masz pewność przyjęcia na kurs – bo wiemy że będziesz. Teraz tylko gdy się pojawisz – wez ze sobą na kurs potwierdzenie dokonania zaliczki.

 

GDZIE ZAMIESZKAĆ na czas kursu?
Odpowiedzi na to pytanie szukaj tu -> Kwatery.
Zdecydowanie najlepiej jeśli na czas szkolenia zamieszkasz  u nas albo na Kempingu Ekolaguna – masz wtedy najbliżej do Szkoły gdy „zawieje” oraz do „domu” ;) gdy przestanie wiać, a klimat życia kempingowego jest niepowtarzalny :]

 

Czy aby się zapisać na obóz młodzieżowy WAKE.PL KITE CAMP muszę nie wiadomo jak super pływać?
Absulutnie NIE ! 70% obozowiczów W OGÓLE nie umie pływać i po to przyjezdzają do nas na obóz wlasnie :) – nauczyc sie, a pozostale 30 % potrafi – bo jezdzi do nas od kilku sezonów :) i ich poziomy zaawansowanie są bardzo różne – od pływania po trudniejsze skoki – zapraszamy wiec ;]
najlepiej w czerwcu lub poczatek lipca – bo wtedy jest najlepszy wiatr do nauki :]

 

I jeszcze jedno pytanie. Na stronie piszecie, że musimy zabrać swoich znajomych i dobry humor. Z tym drugim nie będzie kłopotu, ale mało moich znajomych ma zajawkę na kite’a. Czy dużo Waszych obozowiczów przyjeżdża ze znajomymi? Mam obawy, że głupio będę się czuł „nowy”…
To żaden problem – właśnie TU u nas poznasz nowych znajomych ;)
Około 40 % obozowiczów i kursantów przyjeżdża ze znajomym/i – reszta samemu i TU szybko nawiązują się dobre znajomości:)


  • (+48) 604 78 15 74
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2003 - 2024 Wake.pl. All Rights Reserved. Strona Stworzona przez Kruk-IT