Dlaczego MY


DLACZEGO MY?

Obecnie jest sporo Szkół – w tym na pewno kilka wartych uwagi
Dlaczego więc miałbyś wybrać WAKE.PL?

 

Powodów jest wiele, najważniejsze z nich to:

W sezonie 2013 LIGI SZKÓŁ KITESURFINGOWYCH prowadzonej podczas Pucharu Polski w Kitesurfingu WAKE.PL zdecydowanie zwyciężyła – zajmując pierwsze miejsce i wygrywając Puchar Polski Ligi Szkół Kitesurfingowych !
W bieżącym sezonie wraz z Instruktorami WAKE.PL walczymy o kolejne zwycięstwo !

Doświadczenie – istniejemy od początków kitesurfingu – gdy zaczynaliśmy Szkoły w Polsce można było policzyć na palcach jednej ręki – szkolimy od kilkunastu lat – więc wiemy jak to robić bezpiecznie i efektywnie, wielu Szkół, z którymi zaczynaliśmy już nie ma, wielu nowych które powstały obecnie prawdopodobnie nie będzie jutro..

Skuteczność – związana między innymi właśnie z doświadczeniem – wiele lat doświadczeń wykształciło nasze własne autorskie metody szkoleniowe – co pozwoliło nam jako pierwszym na rynku zaoferować KURSY DO SKUTKU. U nas płacisz za Twój konkretnie ustalony i osiągnięty efekt – nie za czas szkolenia – już nasze w tym głowy byś osiągnął go możliwie krótką drogą

Nowoczesność – powodująca także skuteczność – używany jedynie najnowszego sprzętu, wyselekcjonowane przez nas samych przed sezonem najlepsze modele topowych firm – są bezpieczne, trwałe i pozwalają na Twoje szybkie postępy i progres

Nowatorstwo – wprowadzamy nowe oferty na rynku, które najczęściej znajdują uznanie wśród klientów oraz ..konkurencji – tak było choćby z ofertą Obozów Kite Camp – początkowo Młodzieżowych, następnie Studenckich, czy szkoleniami „Do Skutku”

Wiedza – już w 2005 roku napisaliśmy pierwszą w Polsce i drugą na Świecie książkę o kitesurfingu pt. „Szkoła Kite” – pomaga ona do dziś przed, w trakcie i po kursie czerpać wiedzę ..również instruktorom wielu Szkół..

Specjalizacja: wiele Szkół uczy równolegle kitesurfingu i windsurfingu, wiele też jest tak naprawdę Szkołami Windsurfingowymi z dołożonym w ofercie „modnym ostatnio” kite.. my skupiamy się od lat na jednym i robimy w pełni profesjonalnie swoje..

Klimat – jakże ważny podczas szkoleń element – niemierzalny, nieobiektywny – jednak to my jako jedyna Szkoła organizujemy Zawody Kitesurfingowe, zajawkowe uznane w środowisku: WAKE.PL LOOSERS CONTEST – ponadto są to najstarsze Zawody w Polsce w ogóle – począwszy od 2005 roku – w 2012 odbędzie się już ósma edycja Loosersów, dotychczas tylko na jednej odsłonie nie mieliśmy szczęścia do wiatru..

– Wszechstronność oferty – każdy, niezależnie od wieku znajdzie u nas odpowiednią dla siebie propozycję szkolenia, zakupu sprzętu czy wyjazdu..

 

 

FAKTY, które przemawiają za nami:

jako pierwsi wprowadziliśmy Kursy „DO SKUTKU” – nadal tylko kilka Szkół w Polsce odważyło się na taki rodzaj uczciwej oferty szkoleniowej..

jako jedyna Szkoła w Polsce dysponujemy „własnym” akwenem i plażą szkoleniową – gdyż na Ekolagunie jest tylko jedna Szkoła kitesurfingu – właśnie MY – oznacza to możliwie najwięcej przestrzeni na lądzie (do bezpiecznego startowania latawców) oraz maksimum tylko naszej przestrzeni na wodzie – na wszystkich innych Kempingach jest 2,3,4 lub więcej Szkółek..

Największa Baza – wyposażona w najnowszy sprzęt topowych firm. Baza nowo wybudowana w maju 2012 więc między zajęciami masz gdzie się przebrać, usiąść, odpocząć..

nasze kwalifikacje doceniła między innymi firma LECH – wybierając WAKE.PL jako organizatora Szkoleń w największej kitesurfingowej akcji promocyjnej w Polsce w Nowej Kaledonii ..nie wiecie gdzie to? nie szkodzi – Wy też możecie nam zaufać! Kite jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się sportem uprawianym na całym świecie; połączeniem sportów wodnych I powietrznych – pod stopami masz małą deskę, a rękoma sterujesz dużym, kolorowym latawcem, który ciągnie Cię dokładnie tam, gdzie chcesz. Czujesz jak ujarzmiasz potężną siłę! To niesamowite przeżycie sprawia, że kite znajduje rzesze wielbicieli wśród snowboarderów, windsurferów , żeglarzy, wakeboarderów, narciarzy, skateboarderów I wszystkich ludzi którzy kochają siły natury.

 

Chociaż kitesurfing wydaje się trudny, podstawy opanujesz pod opieką dobrego, doświadczonego instruktora, na odpowiednim sprzęcie i przy optymalnie dobranym wietrze i akwenie w kilkanaście godzin szkolenia. Kite nie wymaga specjalnych warunków fizycznych, ponad ogólną sprawność ruchową I umiejętność pływania. Kite jest przyjazny w użyciu, a z nami bezpiecznie opanujesz przestrzeń. W zimie zastąpi Ci siłę grawitacji I górskie stoki, pozwalając na jazdę oraz skoki na snowboardzie I nartach tuż obok Twojego domu. Jedną z wielu zalet są niewielkie rozmiary sprzętu niezbędnego do żeglowania I …trzeci wymiar.

Jesteśmy Szkołą Licencjonowaną, jedną z tylko czterech, pierwszą w Polsce.
Zapraszamy!


  • (+48) 604 78 15 74
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2003 - 2024 Wake.pl. All Rights Reserved. Strona Stworzona przez Kruk-IT